TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Веснич @vesna2303
#reach: 48065   ( 559th )
#followers: 1910   ( 2175th )
Донација на коса за дечиња болни со рак може да се достави до здружението Сано во Македонија. Да не е хемиски третирана косата и да е најмалку 20 цм долга.
(од емисија во живо на МТВ сега)

*еднаш пратив коса до организација во Холандија, ама за таму мин. должина беше 30 цм
51ReTweets79Favorites·Details
Повеќето другарки во Македонија не се вакцинирани и немаат ни намера. Неколку ми го рекоа истото: "што си примила Фајзер, нели деца сакаш да имаш?"

Драга моја, јас ни сериозна врска немам, а којзнае кога ќе пројде ова со ковид... туку, секој со својот памет, ништо не се знае
5ReTweets61Favorites·Details
@Shisharka_ Јас така над 6 години
0ReTweets1Favorites·Details
@ComplicatedSofi @darkhour_seeker Супер идеа! Знам едно место на Флорида така (еве линк од инста) ама појма немам за регулатива во Македонија

https://t.co/1VAFTpt9zZ
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1complicatedSoficomplicatedsofi1
2ShutedPersonadarkhour_seeker1
3Шишаркаshisharka_1