TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bozidar Vidoeski @vidoeski
#reach: 0   ( 4396th )
#followers: 150   ( 17927th )
Mask force: London's five centuries of face coverings https://t.co/BmqMtQGOiL
0ReTweets1Favorites·Details
@mnmlbit Ми доаѓа да запеам...

https://t.co/BilBJhG2oK
0ReTweets1Favorites·Details
@mnmlbit ... ееее.... тоа, тоа!!! задњиот стих 🤪
0ReTweets1Favorites·Details
Respect! Everyone should, take a bow!!! 👌
🇮🇱 🇮🇱 🇮🇱 https://t.co/CNZU4i9DKO
0ReTweets0Favorites·Details
@mrsevtimova Пред 2 недели бев во Прилеп... Никој маска ни провизорно, не носеше... Изгледа, немаат кај да купат 🤪
0ReTweets0Favorites·Details
@mrsevtimova Ужас! Него, Синиша, од Маркови Кули нека ја режира претставата... да не се "меша" доле у градот 😁😁
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1░▒▓██▓▒░mnmlbit2
2Aleksandramrsevtimova2