TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vip @vipmk
#reach: 20201   ( 1665th )
#followers: 20201   ( 13th )
#1
Во исчекување сте на Оскарите, големите звезди и црвениот тепих? ;)

Подгответе се за оскаровската вечер со Vip и уживајте во најбогатата филмска понуда на повеќе од 20 филмски канали со кристална слика, само со Vip Комбо! Дознајте повеќе: https://t.co/XewMgUdLAg https://t.co/zAqIWI0UrQ
1ReTweets8Favorites·Details
#2
@YelraMboBTwo Целосната листа на ТВ канали може да ја видите на следниот линк: https://t.co/oMdkNCtCOG. /Славчо.
0ReTweets2Favorites·Details
#3
Vip@vipmk20 Feb
@Dr_Koljo Сашо, цените може да ги видиш тука: https://t.co/TcySlIR2QY, а за залиха ќе проследам до соодветен оддел и ќе те известам дополнително. /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#4
Vip@vipmk20 Feb
@Dr_Koljo Во моментов имаме едно слободно парче. Доколку си заинтересиран пиши ни контакт број во ДМ за да го резервираме за тебе. /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#5
Vip@vipmk24 Feb
@istevkovski Здраво Иван, со каква потешкотија се соочуваш? /Славчо.
0ReTweets1Favorites·Details
#6
Vip@vipmk26 Feb
@LaDameDuMonde Здраво, пиши ни во ДМ за кој телефонски број би сакал да извршиш обнова на договорот. /Славчо.
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@petar_traykov Вип постојано подготвува нови и подобри промоции. Очекувај ја следната :) /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#8
Vip@vipmk12 Mar
@Jefto101ot Забелешките ќе бидат проследени. Пиши ни повеќе податоци во ДМ за да можеме да проследиме. /Никола
0ReTweets1Favorites·Details
#9
Vip@vipmk13 Mar
@0majgad @Dr_Koljo Каква потешкотија имаш со услугите? /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#10
Vip@vipmk19 Mar
@Motah23 Пиши ни во ДМ за која локација станува збор да пријавиме. /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#11
Vip@vipmk21 Mar
@KirilMKD Пиши ни повеќе податоци како ЕМБГ/телефонски број во ДМ за да направиме проверка. /Никола
0ReTweets1Favorites·Details
#12
Vip@vipmk21 Mar
@BrlaBrla Како може да ти помогнам? /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#13
Vip@vipmk21 Mar
@SmoothManMk Коелегите веќе работат на решавање на потешкотијата, се надевам за брзо ќе биде решено. Се извинувам за настанатите непријатности. /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
Vip@vipmk21 Mar
@SmoothManMk Нема на што :) /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#15
Vip@vipmk21 Feb
@sofijagram Пиши ни податоци во ДМ да направиме проверка. /Марија.
0ReTweets0Favorites·Details
#16
Vip@vipmk22 Feb
@gorge_kocev Немаме сеуште најава за 5G. /Марија.
0ReTweets0Favorites·Details
#17
Vip@vipmk26 Feb
@rmfcmk Здраво, доколку се соочувате со одредена потешкотија пишете ни во ДМ повеќе информации како ЕМБГ/телефонски број. /Никола
0ReTweets0Favorites·Details
#18
Vip@vipmk26 Feb
@Stopareska Здраво Катерина, пиши ни го во ДМ телефонскиот број со кој е земен мобилниот апарат за да извршиме проверка. /Славчо.
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@Marie_HotCat Здраво, само селектираните кандидати се контактираат дополнително. /Славчо.
0ReTweets0Favorites·Details
#20
@Marie_HotCat Како што те известивме, селектираните кандидати се известуваат дополнително :) /Славчо.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sasho Andonovdr_koljo3
2🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat2
3Поглиачиsmoothmanmk2
4Френдицаsuncorpia2
5Горанg0k1_4nd12
6шиптарџеyelrambobtwo2
7мајка на ѕверовиmajkanazverovi1
800-Dentistpbobev1
9Искрен Штрумфiskrenstrumf1
10simplysofisofijagram1