TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Virusce @virusce1
#reach: 75415   ( 241st )
#followers: 3188   ( 1131st )
#1
Ќе умрете и ќе оживеете а луѓето никогаш нема да сфатат што ви направиле...
26ReTweets74Favorites·Details
#2
Не се вели:
Не ни било судено...
Се вели:
Немав муда....
22ReTweets79Favorites·Details
#3
Кога жена отворено ти ги покажува своите чувства,емоции треба да знаеш дека си и посебен...и немој со тоа никако да си играш...
Жена си е тоа...она скоро секогаш знае од кого што може да очекува...
15ReTweets74Favorites·Details
#4
Да не ме мислите...
Тука сум... https://t.co/tL1PmVzApJ
12ReTweets71Favorites·Details
#5
Колку е убаво да знаеш чие пеперутче си во стомачето...
17ReTweets54Favorites·Details
#6
Козјак...❤️ https://t.co/euIZ2EPyfb
10ReTweets67Favorites·Details
#7
Ние што сме сингл...
14-ти февруар ќе си славиме ден на независност...❤️❤️❤️
12ReTweets60Favorites·Details
#8
Кога не знаеш што да и кажеш...
Гушни ја....
И онака си крив....
13ReTweets53Favorites·Details
#9
По јачината на нечие гушкање...
Знаеш колку му припаѓаш....
12ReTweets54Favorites·Details
#10
Секоја тишина на крајот си добива свој врисок...
11ReTweets50Favorites·Details
#11
На тебе мило,местото ти е во мојата прегратка....
15ReTweets37Favorites·Details
#12
На бикот не му приоѓај од напред,на коњот отпозади а на идиотиве не приоѓај од ниедна страна...
11ReTweets49Favorites·Details
#13
Една е....❤️❤️❤️ https://t.co/jZYKLPA33Y
7ReTweets59Favorites·Details
#14
Немој да си горд на убава жена за тоа не си заслужен ти...
Горд биди на среќна жена...
Е за тоа си заслужен...
Барем потруди се...
6ReTweets56Favorites·Details
#15
Светов е полн со убави мажи кои сакаат безобразни жени кои сакаат лоши мажи кои сакаат фини жени кои сакаат убави мажи...
6ReTweets54Favorites·Details
#16
Кога жената ќе има самодоверба и e свесна за своите вредности, не поради мажите, туку поради себе, тогаш тaa е непобедлива ...
10ReTweets42Favorites·Details
#17
Не ја доживувај....
Живеј ја....
10ReTweets40Favorites·Details
#18
Дали знаеш какво кафенце сака наутро?
Дали знаеш што размислува во 2 попладне и навечер пред заспивање?
Дали знаеш на која песна плаче а на која се радува и пее на глас?
Дали ги знаеш нејзините слабости и стравови?
Џабе ти е сексот и нејзиното тело ако овака гола не ја познаваш..
9ReTweets42Favorites·Details
#19
Не е живот една жена...
-Ќе видиме...
10ReTweets39Favorites·Details
#20
Сексуалниов живот ни се сведе на...
"Да ти ебам државата"....
"Да ти ебам комшијата"...
"Да ти ебам колата"...
Сите нешто ебат,а све недоебано....🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
5ReTweets52Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kristinakristinna_vel6
2Грамар Мациviktorynik4
3Mrs.Robinsonnajumnatajas4
4Viviana 🏳️‍🌈🌷🏳️‍🌈ivanovavz4
5Viktor Jovanovskibuktopmkd4
6ВИΘЛΞТΛ ЦВΞТΚΘВСКΛvikipr4
7shrinkvlayo4
8V!DanaDsgnvidanadesign4
9Синеcorner_434
10i999yi999y4