TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Italianova @vitanovaaaa
#reach: 7331   ( 964th )
#followers: 7330   ( 343rd )
@BokiAlterEgo Врската била среќна затоа што друго е да се гледаш со некој во неговите најдобри саат време од денот а друго е да живееш со него па и како што е пример кај нас со цело негово тесно семејство.
1ReTweets27Favorites·Details
@MeXconiGlio @RumShtangla На секоја трка има вакви испади и упорно го викаат секаде. Да не зборам дека и звукот беше прегласен како за на среде плоштад во недела пред 8 часот.
0ReTweets10Favorites·Details
@garbo_____ Постигни си и ти PB, биди меѓу први 20ина маратонци/полумаратонци од толку пријавени па размисли дали не би споделил. И да ти кажам убав е животот со таков човек, втор ден веќе блиски му се јавуваат само за да го пофалат.
0ReTweets3Favorites·Details
@capn_mikjo Ако се тие на групер што ги има често, старото име им е Павлина, и се scam lab. Во К.Вода се наоѓаат. Знам неколку луѓе што биле и им дале нецелосни и неточни резултати.
0ReTweets3Favorites·Details
Среда или у превод само глупи состаноци и предавања.
0ReTweets3Favorites·Details
Сонував дека сум правела лиевито мадре и некаде у процесот сум утнала, не сум сакала да се меурчињата такви ко што биле и еве цел ден нервозна. И мислам дека е редно време да почнам да го спремам, душичката сама си влече по корените па дури и во сон.
0ReTweets2Favorites·Details
@DameIndomptable Ние, пред месец време. Сите правиме муабет за бебиња и деца, другаркава оти други маки и си нарача трето пиво, пепељарата ја наполни 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
Како тоа мислиш "bugs free life"?
0ReTweets1Favorites·Details
@capn_mikjo @usernejmot Јас правев Биотек, мислам платив околу 1800 за лактоза. Најефтина алтернатива е државно, на клиника, 800 ден е само за една интолеранција, имаат глутен, лактоза и фруктоза ама се чека скоро месец и пол. Пообемни испитувања Авицена, Биотек... Имаат како пакети за што ти треба.
0ReTweets1Favorites·Details
@TypoChief Ако си у последно тромесечје и ги имаш тие болките у секој мускул, у секоја коска не помага ништо. 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@saleskopski Ептен паметни, еве ни сметки не даваат последно. 🤣
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1mikjocapn_mikjo2
2Aleksandarsaleskopski1
3Γαρδσ 🌈garbo_____1
4Angélique™dameindomptable1
5Бокиbokialterego1
6Лукреција Борџаmexconiglio1
7Ангелаrumshtangla1
8Aleksandar ✨usernejmot1
9CEO of Typostypochief1