TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

г. Влатко Вердер @vlatko_werder
#reach: 18   ( 34744th )
#followers: 18   ( 33742nd )
#1
И на крајот од денот на сите машки да ви кажам.
ВАКВИТЕ ЖЕНИ НЕ ЗАСЛУЖУВААТ НИ ДВЕ МИНУТИ МИСИОНЕРСКА. https://t.co/QGSpAj4QDg
31ReTweets167Favorites·Details
#2
Çao Fyrom, se gledame vo nekoi podobri vreminja... 🛫🇸🇪 https://t.co/EPscWRJYZD
9ReTweets230Favorites·Details
#3
Татичко требаше да ве научи да смените сијалица по дома, а не да чекате од маж ви. Не можам да разберам толкава магарица да не знае да одврти и заврти обична сијалица... https://t.co/Ohasycc1Ca
25ReTweets163Favorites·Details
#4
Фановите на @gfkosogovo им покажаа заби на противничките навивачи.
#AvantiOsogovo https://t.co/kzkVKWYejY
31ReTweets122Favorites·Details
#5
Права дама никогаш не признава две работи:
1. Дека ужива во сексот
2. Косово
25ReTweets118Favorites·Details
#6
Само јас вадам од кладилница и казино луди суми на пари?
И тоа со години. Некој психолог да ми препорачате?! Зошто секогаш истата работа ја правам:
Уплаќам по 2000, вадам 300
Уплаќам по 5000, вадам 700
Одам со 500, вадам курац.
😂😂😂😂😂
26ReTweets106Favorites·Details
#7
Mali aj slikaj edna da stavam na fb da si gi dupam vmrovcite neka se napinjaat https://t.co/veR3iz0g1n
28ReTweets98Favorites·Details
#8
Не знам дали знаете, ама кога зборите за бивши тоа многу не’ пали нас машките... исто ко вас што ве пали коа ви збориме за кладилница.
26ReTweets93Favorites·Details
#10
MacedoniJa 👌🏻 https://t.co/Xzhczjw00M
18ReTweets109Favorites·Details
#11
Марципан е одвратно и има бљантав вкус, ама го јадете пошто мислите дека е “тренди”.
16ReTweets113Favorites·Details
#12
Abe i sto vino e toa Roze be? Ni belo ni crveno ebate... isto ko sirena, nit e riba da ja jades nit e zenska da ja dupis... https://t.co/2aOuB1QUSh
21ReTweets80Favorites·Details
#13
Те молам сподели скриншот од твој муабет со другарка ти. Покажи им на сите 230 следачи колку сте лудички во “приватен” чет... у уста те ебам дебела!
12ReTweets101Favorites·Details
#14
Reće Valentina vrabotena vo Zlatna Kopaçka i otide da se fenira na vnatre... https://t.co/AvMi5NRRDL
12ReTweets97Favorites·Details
#15
Риплајнуваш “Mozzi insta?”

*ти дава инста у дм

**ја гледаш каква е

- Абе јас се заебавав, иначе не користам инстаграм. 🙃
20ReTweets73Favorites·Details
#16
Замисли Твитер да го сфаќаш озбилно...
19ReTweets73Favorites·Details
#17
Ај до кај мене набрзина да пиеме по едно кафе и идеме одма ајде.

*влагаш*

Шо сакаш, еспресо, нес, макијато?
-Еспресо.
Бразил, Гватемала, Коста Рика или Кенија.
- Сеедно
Кратко долго?
- Сеедно брат.
Натрен или шеќер?
- Шеќер ајде, се брзаме брат.
Кафеав или обичен?

🙃🙃🙃🙃🙃🙃
11ReTweets96Favorites·Details
#18
Секој денар е битен 👌🏻 https://t.co/F7lmasYcTT
14ReTweets86Favorites·Details
#19
Fejv i ke te opisam so emoji
1ReTweets114Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Цceciliaa53745
2tviter influenserrmfcmk45
3awesome blossom 🎃horridchildd29
4Катkatttthecatt25
5gram pozitivengrampozitiven23
6🍁🍂Штеваљ 🍂🍁el_megunogovic23
7сандре baessassy9622
8Macronimamacronima20
9GFK Osogovogfkosogovo20
10ᴠɪᴠɪᴊᴇɴ 💅curvyandcurly_18