TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

vlatkost @vlatkost_me
#reach: 52   ( 3229th )
#followers: 52   ( 31862nd )
@Malatafirom Не се грижи. Кога ќе си бабичка, нема да ти бараат доказ, само ќе те тешат дека има и поскапи лекови. https://t.co/g0tJdCVFZG
0ReTweets1Favorites·Details
@Caryaatid Од љубопитност прашав дали си ги земала другиве во предвид. Секако секој подобро си го знае сопствениот жанр. Ех, да беше толку лесно од два три поста на твитер да се процени... Немаше твитер да е твитер 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Caryaatid Сигурно? А да не е од индиските или од најаките ко овие доле? https://t.co/gUSK8eb7WA
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Симонаcaryaatid2
2Zasluzna od dijasporatamalatafirom1