TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 68850   ( 408th )
#followers: 4059   ( 834th )
#1
Постојат два типа на луѓе:
1) Скопјани
2) Провинцијалци шо сакаат да се скопјани

Толку.
21ReTweets134Favorites·Details
#2
Да точно, пред 15 минути бев нападнат од провинцијалци пред силбо
9ReTweets84Favorites·Details
#3
ne sekoj cigan e cigan! https://t.co/5SeQ6efgy3
10ReTweets59Favorites·Details
#4
Ve mislam budalchinjaa :))) https://t.co/24lp9aa3KE
9ReTweets56Favorites·Details
#5
9ReTweets53Favorites·Details
#6
10ReTweets45Favorites·Details
#7
eve gledash i vremevo plache sho ne sme zaedno
9ReTweets43Favorites·Details
#8
#9
Maaaa idi jebi se bre! https://t.co/b85ievmdhY
8ReTweets40Favorites·Details
#10
na vtor dejt i odam so vaa maicka https://t.co/ZQLyj537kV
6ReTweets40Favorites·Details
#11
STAAAAROOO KUPUJEEEEEEM
6ReTweets38Favorites·Details
#12
убава колку неа, да со новиот телефон хуавеј п30 про, ама сериозно https://t.co/KmamLomqlY
7ReTweets34Favorites·Details
#13
Нова сум, заследете ме https://t.co/riUDtw7BFJ
2ReTweets49Favorites·Details
#15
dobro utro vi posakuvame jas i belka "ubavi" edniiiiii https://t.co/ON9oh6M1p6
3ReTweets43Favorites·Details
#16
6ReTweets29Favorites·Details
#17
sakaj me vaka ke te gledam gagagahahagafa https://t.co/BlFWixXo3J
5ReTweets28Favorites·Details
#18
Никогаш во животот не би се дружел со провинцијалци! Такви сме ние стари скопјани.
6ReTweets25Favorites·Details
#19
Ок е дечки, за жалење сте, до кога бе до кога се ќе сфаќате сериозно??? Само се нашалив, среќен женет со провинцијлка, ми го роди најубавото нешто во светов!!
0ReTweets41Favorites·Details
#20
2ReTweets33Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Нандоniceasshole1146
2XooXxooxyyy145
3Пæцоpecethedarkword72
4Полтролneznajach67
5Емсиemcita_bonita63
6sweet buт svinjazbesnatiot60
7Mikannakim131255
8двеста тристаnema_visoki47
9puzzlespecialcase_pr39
10Aabyepat1enthater39