TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

H i 🌖 @vlijatelenn
#reach: 55004   ( 549th )
#followers: 3767   ( 904th )
#1
Moon lovers ova e poklon od mene za vas 😘🌔 https://t.co/CV1Y3KuT41
11ReTweets42Favorites·Details
#2
two types of people :D https://t.co/2cNigZfaTT
10ReTweets44Favorites·Details
#3
4ReTweets59Favorites·Details
#4
Da vi go razubavam denot :) https://t.co/stUp4DlCN4
6ReTweets50Favorites·Details
#5
Мислев ХооХ е најголемото ДНО па после го видов оваа 🤭 сериозноооооо??? https://t.co/2dZIChL3SU
10ReTweets37Favorites·Details
#6
Hahahahahaha Happy New 2002 year hahahahahaha https://t.co/mHBrKfgBTB
6ReTweets43Favorites·Details
#7
На денешен ден во иљада деветсто'2018-та година јас. https://t.co/Mofwc1PxK5
4ReTweets40Favorites·Details
#8
Сите се by me и ова не ми е за кариера за твитер награда ми е :DDD 💚🍀 https://t.co/CkeP3PJxHu
6ReTweets34Favorites·Details
#9
Правам шо сакам госпоѓо
8ReTweets21Favorites·Details
#10
Мачее уште немам добиено, да не напраивме беља??

- Ајдее бе па и тиии и Македонијаа не добиии па еве ја не е трудна
6ReTweets25Favorites·Details
#11
за кариера ми е 😘 https://t.co/UbzWp6sE5F
5ReTweets23Favorites·Details
#12
Нандо и Ц 😍 #forever 🔓🔐🔒 https://t.co/28UdHdkUwM
4ReTweets26Favorites·Details
#13
Zadnata se rasipa a so predna tolku mozeshe :DDDDDDD #nofilter 😂 https://t.co/Eho7iqLaPH
4ReTweets25Favorites·Details
#14
onaaa koa kje te nacekaat hejteri na tl 🎉 https://t.co/iAcdwEMGeM
3ReTweets18Favorites·Details
#15
многу мразам кога на овие влијателниве ќе им пишеш риплај и него ни фејваат се преправаат дека не го прочиталее некааа го дувааат бе!!
1ReTweets23Favorites·Details
#16
2ReTweets18Favorites·Details
#17
Abee sve ok si ama te sakam samo kako drugar..

- https://t.co/TlsNm8zjSJ
1ReTweets21Favorites·Details
#18
Те сакам.
- Ок.
2ReTweets17Favorites·Details
#19
Ljuboooooooov 😍 https://t.co/j3Km0oK883
4ReTweets10Favorites·Details
#20
твитај глупо, живеј паметно
3ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Нандоniceasshole1147
2XooXxooxyyy109
3Пæцоpecethedarkword93
4Цceciliaa53770
5awesome blossom 🎃horridchildd66
6little star 🎯independent_23446
7двеста тристаnema_visoki44
8Viko von Dromvikohyeah41
9Саретоmrcatorka37
10Мено Паузаmalaghata35