TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ноџиња @vodiemde
#reach: 55042   ( 264th )
#followers: 1253   ( 3608th )
Затоа што зелкиве станаа министри овде, успешните ќе стануваат низ белиот свет https://t.co/eKCNbWk6vJ
62ReTweets231Favorites·Details
Сте виделе албанец од Чаир да добие златен медал на математичка олимпијада?
Ни ја :) https://t.co/qY4vOppSVZ
30ReTweets213Favorites·Details
Ова е Ариф Асани, заменикот директор на БЈБ кој се тепал со началник на скопска полиција во чаирска кафана. Вадењето пиштоли било гратис https://t.co/FoyTjitKLk
32ReTweets110Favorites·Details
Кај е сега мунгосов да опне некој прес или колумна во 2022? Кога инфлацијата во 2009 била 0.6% бил загрижен, денес кога е 10.5% ќути и чека од Таче некое управно одборче https://t.co/KThRxbo3Dl
29ReTweets75Favorites·Details
Лани бугараш, годинава некоја смрдла небинарна. Кастингот на Заевци за Евровизија им е отров https://t.co/0EyNMsKZxy
12ReTweets54Favorites·Details
Шизофрениов од Зајас заборава како блокираа Собрание со СДСМ во 2012 https://t.co/283B2uZ0Tj
14ReTweets44Favorites·Details
Никогаш повеќе нема да дозволиме иднината на Македонија да се крои во Мала Речица, затоа бараме 61 пратеник кои сигурен сум дека ќе ги освоиме на предвремените парламентарни избори @MickoskiHM https://t.co/kN7O4xFgyL
12ReTweets47Favorites·Details
Што имате против млад и неизживеан албанец кој првпат е во Охрид и користи услуги на локален туристички водич? https://t.co/NKhslZ1wMd
7ReTweets52Favorites·Details
Ќуркава влезе во истиот филм кој УБК му го правеше на Заев. Воодушевен е дека добива разузнавачки извештаи со сликички. Само уште не му кажале за кого работи Љупчо, основачот на Центарот во Битола :) https://t.co/Li4TY3JYFx
8ReTweets33Favorites·Details
Прашање е на време кога ради преврантски сервиси како Видеодата ова и кај нас ќе се деси https://t.co/x6FI2Ja8f9
8ReTweets23Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Христијан Мицкоскиmickoskihm1