TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vojtex @vojtex_
#reach: 27631   ( 1206th )
#followers: 975   ( 3861st )
#1
Во потрага по среќата @ceciliaa537 @mikrobranova https://t.co/L7JbGoG19z
5ReTweets16Favorites·Details
#2
Hi, I am Bill Hicks, I am a smoker and I am dead now.
Cigarettes didn't kill me, a bunch of none smokers kicked
the shit out of me one night.

I tried to run, they had more energy than me. I tried to hide, they heard me wheezing. https://t.co/H2KxupQWJW
6ReTweets9Favorites·Details
#3
If Donald Trump was president of a different country, USA would’ve bombed it.
5ReTweets12Favorites·Details
#4
#5
Да ми простит ромската заедница ама со џупци револуција не се крева
2ReTweets9Favorites·Details
#6
Најмногу време на социјалните мрежи поминувам гледајќи го мојот профил
1ReTweets12Favorites·Details
#7
Кога сфаќам дека планетава нема никаква корист од мене https://t.co/YUE2JaiZuI
3ReTweets5Favorites·Details
#8
The art of accepting when you are wrong
3ReTweets5Favorites·Details
#9
#10
Јустинијан I се превртува во гробот
2ReTweets6Favorites·Details
#11
2ReTweets5Favorites·Details
#12
Best costume ever+ https://t.co/PJg1vq39OC
0ReTweets11Favorites·Details
#13
Од една прабаба име не знаете а мислите дека си го знаете потеклото до антика
1ReTweets8Favorites·Details
#14
@LeylaMiko Не верувај целосно за Гадафи, доста пропаганда извадија за да му го оцрнат угледот пред да го убијат. Берлускони многу погнасни работи има на жени правено и уште прави и нокој не го запира.
0ReTweets10Favorites·Details
#15
#16
@Jovanowsky Прави многу пари од спонзорства
1ReTweets5Favorites·Details
#17
America is wundaba https://t.co/Ep9015Nojc
1ReTweets4Favorites·Details
#18
Центарот за управување со кризи е во кризна состојба
1ReTweets4Favorites·Details
#19
This shit is wack https://t.co/i9Ai8zN74L
1ReTweets3Favorites·Details
#20
@LeylaMiko @__queenofsaigon Има муабет, јас работев од дома долг период и дивтар станав
0ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Саретоmrcatorka8
2Чедо Коцевcngeek958
3Annahindig05alpha7
4BanAnaliciousbanankata7
5Annann_bannann6
6Цceciliaa5376
7Ho Chi Minhnebesenmir5
8Ид Нина 🍀id__nina5
9Caribbean Islands IIindijamen5
10Sweet but crazy cat ladynevroticna5