TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ДиДи @vorrennn
#reach: 110089   ( 70rd )
#followers: 2951   ( 1261st )
#1
Вакви луѓе ми го разубавуваат денот. Едно големо браво жено, кралице 👑💖 https://t.co/dC4Qa5gi1y
42ReTweets175Favorites·Details
#2
Барам швалер строго од угледна фамилија.

*РТ пожелен
37ReTweets170Favorites·Details
#3
Шо би рекла баба ми, 28 цели, во 29, скоро па 30. 😳🥳😁 https://t.co/gztpP0dvlA
4ReTweets253Favorites·Details
#4
Ме фаќа депресија кога ќе ми текне дека народов треба да бира меѓу Жмицко и Муртино. 🤦‍♀️
24ReTweets183Favorites·Details
#5
ДОСТА Е ЗА ВЕЧЕРВА! https://t.co/5JTZqXeTeu
30ReTweets153Favorites·Details
#6
Денес една клиентка го откажа својот термин затоа што нејзина колешка била позитивна на ковид19. Велам, сеуште има надеж за човештвото... 👏
14ReTweets162Favorites·Details
#7
Баба ми (74) ги има прочитано 80% од книгите што ги позајмувам од библиотека и скоро сите од домашната. Трилераш невиден 😎❤ Кога ќе остарам сакам да бидам како неа 😁 https://t.co/742wRwaSH3
6ReTweets185Favorites·Details
#8
Никогаш нема да има поубава програма од 'National Geographic'. Ни-ко-гаш!
13ReTweets138Favorites·Details
#9
14 дневна хоспитализација на болни од Ковид19 во Жан Митрев и Систина коштала 15.000€

Сериозно е ова?! 😨
23ReTweets92Favorites·Details
#10
Секоја година е истата порака. Чале, те сакам ❤🍻 https://t.co/xHbduqTTgO
4ReTweets147Favorites·Details
#11
Од кога сакањето на државата и нејзината историја те прави вмровец? https://t.co/wYj3xjFUUp
15ReTweets110Favorites·Details
#12
#Скриншот на годината! 👇 https://t.co/RXWNZS1POx
23ReTweets81Favorites·Details
#13
Мамички, кога си ги шетате децата низ град, минете улица на пешачки. Учете ги на сообраќајна култура, виебам племето глупо.
13ReTweets102Favorites·Details
#14
Здраво и чао. Журим 🌞😎 https://t.co/9aU3BFGMLo
0ReTweets136Favorites·Details
#15
Има голема разлика од доење во јавност и доење ЗА јавност. Ако не можете да ги разграничите тие две работи не се опуштајте во дискусии. Толку. https://t.co/oiUDAT6nea
12ReTweets86Favorites·Details
#16
Женско правило за паралелно паркирање:
- Паркирај на друго место!
14ReTweets78Favorites·Details
#17
Оние што критикуваат нечиј физички изглед се најчесто оние што користат филтри за сликање и уште 10тина апликации за едитирање на истите. ФМП!
14ReTweets77Favorites·Details
#18
Бивши ми пратил заслед на инста после точно 10години од раскинување. У меѓувреме се омажив и дете имам. Изгледа сака да ми честита јубилеј од спасување 😂
6ReTweets95Favorites·Details
#19
Му викаш 3 работи да направи/купи и обавезно една ќе заборави. Добро бе да му ебам мајката сите ли се/сте вакви?
8ReTweets87Favorites·Details
#20
А до пред некој ден мрчеа за 350ден кафе во Охрид. https://t.co/2yn51P2BbP
11ReTweets76Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🍀 Зоки Поки 🍀thezokipoki119
2Scarlett O'Harascarlett_o_5103
3СуПеРмЕнКа 😷supermenkata93
4✨Мистична✨ne_pipajme80
5☕ КаФеЏиЈа ☕malo_ekspreso50
6Митохондријаmitkohondrija49
7Џеси Пинкманmaxdestructionn49
8Капетански Дневник☠blacktaurus748
9Traveler_Lonely 🖤l_traveler__44
10Даре Џамбазастиddarxide40