TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Xhonathan @vstevk
#reach: 19670   ( 1425th )
#followers: 585   ( 6623rd )
#1
додека ние го гушкавме ГТЦ, Мијалков укинувал надзор во општина струмица.
10ReTweets34Favorites·Details
#2
Дечки ако ви платам по 200 еур/ден би ја гушкале Мавровка?

* да да сакам да слушам за твоите идеали, граѓанска свесност, одговорност и непокор....
8ReTweets14Favorites·Details
#3
2ReTweets14Favorites·Details
#4
@Rebrendiran а долга е раката на #НоваТехнократија.
2ReTweets0Favorites·Details
#5
у ФИТР пријавил стартап за рушење дивоградби у Чаир.
0ReTweets8Favorites·Details
#6
Мавровка симната од листата на УНЕСКО. Пу јазак да вие.
0ReTweets4Favorites·Details
#7
за овој фејк њуз се надевам ќе добијам воспитен разговор со некоја млада цицлеста активистка од Метаморфозис борка за правда, како прва опомена од големиот брат.
1ReTweets1Favorites·Details
#8
@MartianfromMKD боље да си сечен него стрелан.
1ReTweets1Favorites·Details
#9
@MartianfromMKD тоа се родителите на некогашните шарени револуционери.
0ReTweets2Favorites·Details
#10
или млад не е геј ама поддржува геј парада. шо да е.
0ReTweets2Favorites·Details
#11
Иван Стоиљковиќ у новиов парламент ми е онака нај вмро.
0ReTweets2Favorites·Details
#12
@1red2yellow3blu @karsijak всушност, суштината на проблемот е дека ги третираме како трошки.
0ReTweets2Favorites·Details
#13
@zhikatha @FigliaDiLilith можда не знам за Лебанон и Либија ама знам за не знам.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@karsijak makes sense!
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@karsijak @posleDIKnaPIK модерни волови.
0ReTweets1Favorites·Details
#17
ја да сум пендаровски би и се извинил на ленче.
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@CityofSkopje druze prazno e skopje.
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Како течат комбинаторикиве нема да ме изненади за кратко и јас да бидам во опција за премиер.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@MartianfromMKD водејќи се по врвните принципи на #НоваТехнократија еден од нас до вечер ќе биде со повеќе ножеви во грбот, како најдобар метод на еволуцијата да го избереме најдобриот од нас да ја води нациј.... граџаните.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мартианmartianfrommkd6
2Каршијакkarsijak4
3ПрофилПредВремето®rebrendiran2
4Caledonia1red2yellow3blu2
5Артистотshkottt1
6Жикат'аzhikatha1
7Самосвесен ☕ragingdemon11
8Патлак илити пиштолposlediknapik1
9Град Скопјеcityofskopje1
10Aleksandar Bajkov 🔱abajkov1