TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VujceodAmerika @vujceod
#reach: 0   ( 39029th )
#followers: 1615   ( 2654th )
Кој тоа се спрема мандатар да биде. Мандало куроглаво https://t.co/HaGuzV7BOc
2ReTweets6Favorites·Details
@zlatkothegoldy @MKProlet Калаштура. И на паковката да ја стават, ќе им падне промет!
0ReTweets2Favorites·Details
@asparuht903 Како ретко кога се согласувам со тебе Аспарух
0ReTweets1Favorites·Details
@GPockov @CityofSkopje Што тоа сестрицати? А џгану? Оди мајчин прашај ги пијандурата и Макрадули за ова. Не дувај!
0ReTweets0Favorites·Details
@Andrej4ooo @NikolaOdPeshta Така му чини братче. Комуњара!
0ReTweets0Favorites·Details
@mladamama03 Може вака во Алкалоид, на раб место?
0ReTweets0Favorites·Details
@nebidnina1 Во старата градска или 8 септември?
0ReTweets0Favorites·Details
@mladamama03 Дека и јас сум таму, затоа прашувам 😊
0ReTweets0Favorites·Details
@nebidnina1 Знам една од лабораторија. Како штука. Море не една. Две!
0ReTweets0Favorites·Details
@CivilMacedonia Ееее...без труд, без ич работа да се печали. Гној на општеството.
Џабелебари!
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ᗰᗩᗰᗩ 🌻mladamama032
2Небиднинаnebidnina12
3Поцков 🌖gpockov1
4Град Скопјеcityofskopje1
5Никола од Пештаnikolaodpeshta1
6Аспарух Татарчевasparuht9031
7zlatkozlatkothegoldy1
8Мaргаmkprolet1
9CIVILcivilmacedonia1