TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВакаФлака @wakaflakaonaka
#reach: 60062   ( 350rd )
#followers: 1521   ( 2811st )
7год труди се да е најсакана,најценета,, најпочитувана,7г оддвојувај од се за да биде увек прошетана и изненадена,7г труди се на секое поле да се чувстува уважено,да ја увек насмееш и да и увек се задоволиш,за да ти каже
Извини среќа најдов со друг.
Кај одат душите на ваквите?
22ReTweets204Favorites·Details
Промовиран третиот кандидат изведувач пејач, жанр поп крими правец. Нека е аирлија, да не го тупиме. 👌👌👌 https://t.co/dL3eeJO6pI
19ReTweets50Favorites·Details
Од скандал на денот издвојувам @Vlatko_Werder како убеуде дека е позната фаца на ТЛ и дека треба да биде частен од кафана. https://t.co/OkBaAcDWWc
15ReTweets66Favorites·Details
Вака може ли, Анима Мунди? https://t.co/O0fdGvqAYC
6ReTweets74Favorites·Details
Ви благодарам на сите за поддршката, за убавите зборови,за животните совети и искуства, ви благодарам и на вас со поз. критика.

Сакам едно да кажам, не глумам жртва за да бидем сожален.Пишав за да видите што се постои,емоциите секако ми се оладени и спремен за нови поглавја. 🍻
5ReTweets31Favorites·Details
Џабе си успешен ако човечката вредност ти е нула ♥️
5ReTweets17Favorites·Details
Општина Крива Паланка пред час време си организираше фестивал според сите протоколи и прописи од Ковид-19 мерки во време на 1400+ заразени дневно и 30+ починати на државно ниво! Спавајте мирно. https://t.co/UVnDUlC7cp
5ReTweets13Favorites·Details
Последен пат што ми имат дадено нешто моите родители е живот пред 25г, за кое сум бескрајно благодарен и за таа улога гледам да не ги никогаш разочарам!!

Сакајте си ги родители без условно и без разлика на подемите и потешкотиите низ времето!
Ти сам ја играш играта ЖИВОТ!
2ReTweets10Favorites·Details
Шербет @Colombiodmk1 треба да ги собере наградите за најтригер твитерџија, ама не ви е у круг па да отворите темата @blokirame
1ReTweets3Favorites·Details
*види случај 😂😂

Вработен у фирма у 2020 пријавува нерегуларности за истата на надлежни органи поради несогласувања со тогашното раководство, а 2021 газдата го става втор човек у фирмата и сега мора у тој дел пред ОЈО да брани она што го самиот пријавил 😂😂😂
1ReTweets8Favorites·Details
Дигам на бицепс онолку колку си кила ти мацо ♥️
0ReTweets6Favorites·Details
Позади 7мориња,7планини и 7полиња се родија 7те светски чуда, идејќи и талкајќи 7години,7месеци,7денови,7часа,7мин,7сек,тој наиде на 7 отровни ружи и 7 опасни орли.Борбата траеше 7г,7м,7дена,7ч,7мин,7сек, а можеше и веднаш да ги победи и со пенкало гласајќи за 7.
Едноставно,нели?
0ReTweets3Favorites·Details
@stallkerrka Среќо не се потценувај ♥️
0ReTweets2Favorites·Details
@ArdiGaxa Ќе ми се буста егото дури си го гледам у огледалата како пенетрира 😝
0ReTweets1Favorites·Details
@Grdo_pajce Како не, често правевме на афтер после пијанки ко копиљаци.
0ReTweets1Favorites·Details
@Vlatko_Werder Природниот ефект со есенските филтри во шума за сликање филмски после онадење 😍😍
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1г. Влатко Вердерvlatko_werder2
2Гаџаardigaxa1
3Kokorarstallkerrka1
4𝕋𝕙𝕖 𝕍𝕚𝕟𝕔𝕚 🍻🦆grdo_pajce1
5Шербетcolombiodmk11
6Блокирамеblokirame1