TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ways2Help_mk @ways2help__mk
#reach: 15860   ( 578th )
#followers: 200   ( 16760rd )
ИТНО!! Исклучена струја

Самохрана мајка на две дечиња пред неколку дена и почина сопругот. Има долг на рати кој во новонастанатата ситуација не би можела да го отплаќа.

Семејство број 14: https://t.co/4ZUsQmHEV2

@Ljubeznost
9ReTweets1Favorites·Details
Младо момче живее со својот татко, мајка му починала пред 5 месеци, боледува од канцер, пред да се разболи и самиот организирал и учествувал во донирање на оние на кои им е најпотребно а сега се нашол во иста ситуација.

Семејство број 3: https://t.co/4ZUsQmH75u

@Ljubeznost
5ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kindnessljubeznost2