TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

The X @xpoznat
#reach: 51245   ( 640rd )
#followers: 15731   ( 38th )
#1
Сонувам со очи отворени.
Ок, и со нов апарат. https://t.co/DT7CaXxCZs
19ReTweets114Favorites·Details
#2
Зборовите може да бидат клише. Чувствата никогаш.
24ReTweets50Favorites·Details
#3
Вивидна боја. Цветови во форма на пламени јазици. Изразени вени. Еректиран толчник.
А како ти ја покажуваш својата страст? https://t.co/CUN5l6Zyis
14ReTweets53Favorites·Details
#4
Срце кое чука вистински!
Ќе ме умрете еден ден! Ненормални едни!
#Вардар https://t.co/rWZngtezdn
9ReTweets34Favorites·Details
#5
Многу е едноставно. Pride-от е протест. И не гледам зошто некој би ви се правдал зошто протестира.
5ReTweets28Favorites·Details
#6
@TamaraTodevska
Show them
What it means to stand up proudly
Tell them
This is me and thanks to you I’m proud
#Proud
4ReTweets10Favorites·Details
#7
Остаревме на ова твитеров. https://t.co/7fnb3jgsrA
0ReTweets18Favorites·Details
#8
Да препорача некој каде низ Центар има бербер(или како и да се вика) за одржување на брада.
5ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tamara Todevskatamaratodevska1