TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јодата од МК @yoda_mk
#reach: 13666   ( 1266th )
#followers: 3179   ( 1249th )
У време Вмро, Македонија не губеше утакмици на Европско!
4ReTweets23Favorites·Details
Во Штип во Шкорпионите има припадник на ИСИС.... С2 се слушаме?
5ReTweets9Favorites·Details
Знаете кога ќе оставите отворена кутија со бели црви во кола? Епа Македонија е исто ама со кутија со идиоти! Прво ползат ама после стануваат летачки идиоти!
3ReTweets8Favorites·Details
@Dorcobre "Булки крај шините" е снимано во Стсри Град
0ReTweets6Favorites·Details
@raspustenica197 Само на двајца у ствари им кажа добро утро со постов... 😁
0ReTweets2Favorites·Details
Мис Универзум е доказ дека нема вонземјани! Да имше ќе победеше некој барем еднаш!
0ReTweets2Favorites·Details
@_Lazrim Раџеш ти ли си бе?
0ReTweets1Favorites·Details
@hambaboy Шо му фали на времето бе имам на базен одење денес?
0ReTweets1Favorites·Details
@Dorcobre Лелеееее...
0ReTweets1Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Ставај скарата, идам... Рекол Бајден.
0ReTweets1Favorites·Details
Најјаки педери имаме! https://t.co/kpqE76yDwn
0ReTweets1Favorites·Details
Колку од картичките за патарина за српските туристи ќе се украдат од тие шо ги делат?
0ReTweets0Favorites·Details
Мицко по булевари нервира граѓани и губи гласови, Апасиев по институции нервира политичари и функционери и собира гласови...
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ДОРЧОdorcobre2
2︎ ︎_lazrim1
3Хамба 2.0hambaboy1
4RASPUSTENICAraspustenica1971
5Astérixsendvicsovegeta1