TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

👽Aлиен'ка👽 @zeznataskorpija
#reach: 59237   ( 447th )
#followers: 5448   ( 508th )
#1
Заебете секс, да водите љубов со тој што го сакате и ве сака е чиста магија која ретко се доживува. 🥰
25ReTweets125Favorites·Details
#2
Задоволен и сакан маж никогаш не ја изневерува својата сакана.
23ReTweets86Favorites·Details
#3
Никогаш нема да те оставам!
Зборови кажани со солзи во очите..и одма знаеш дека те сака повеќе и од себе.
20ReTweets80Favorites·Details
#4
#РибаНаСуво 🥰 не се фаќа со трска 😂😂😂 https://t.co/6CSE3MfCB9
6ReTweets96Favorites·Details
#5
Шо е со комарциве, некој нов вид црни со бели риги по нозете..летаат ко издрогирани.
Ти го бркаш он уште толку те напаѓа агресивно.
Ова не прскале против комарци туку ги наробале со ЛСД.
10ReTweets75Favorites·Details
#6
На 90 кг не идат ултра кратки панталончиња, ама јака ти самодоверба нема што..
11ReTweets72Favorites·Details
#7
Пола ден заедно, се испраќате за спиење и ти пишува колку многу му фалиш и дека утре едвај чека пак да те види..и така секој ден..
Ова е љубов..
12ReTweets59Favorites·Details
#8
Ако остане со тебе и откако ќе му ја покажеш својата лоша страна значи стварно те сака.
12ReTweets52Favorites·Details
#9
Ај оди до дома и спакувај се, ќе те земам..за цел живот.
13ReTweets46Favorites·Details
#10
Она чуство додека седите во друштво а он скришум ќе те погледне и ќе ти се насмевне.
И така цело време, ежење..
8ReTweets54Favorites·Details
#11
Твојот мирис е на мојот кревет ќе си спијам мирно. 😍
- а јас целата мирисам на тебе. 😘
12ReTweets37Favorites·Details
#12
Надвор грми а он ме гушка да не се плашам, епа нема поубаво. 🥰
9ReTweets45Favorites·Details
#13
Ќе спиеш ли мило?
- не, не можам
Зошто сонце?
- дека не спиеме на ист кревет најмила моја. 😍😍😍
6ReTweets48Favorites·Details
#14
Ако барате љубов на твитер тешко дека ќе ја најдете..
Излезете надвор во реалниот свет, таму е животот а не на социјалните мрежи.
*среќно
6ReTweets46Favorites·Details
#15
Ме скротува само со поглед..
7ReTweets38Favorites·Details
#16
Има очи, кога ќе погледнеш во нив ќе си ја видиш целата иднина..ти и он заедно.
10ReTweets29Favorites·Details
#17
Блазеси ми што те имам..
Блазеси ти што ме имаш..
А најголем благослов е што сме заедно.
9ReTweets30Favorites·Details
#18
До сега бевме заедно и одма ми фали..ахх
8ReTweets26Favorites·Details
#19
Кога времето ти е исполнето со љубов од личноста која ја сакаш, немаш време за нет и глупости по социјални мрежи.
7ReTweets27Favorites·Details
#20
Ме сакаш ли ?..
- Те сакам
Е сега може мирно да спијам. 😍
4ReTweets35Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
13maj3maj8310
2Спејсspejs_fraerot10
3Систерsitno_dinamitno6
4Лакистрајкaz_buki5
5EmptyPersonadarkhour_seeker5
6КиМиЗоhristinakikii4
7Мијакот 🇲🇰 🇪🇺mijakott4
8Трале ТраЛаЛаИчи😎😎😎bacetrajce4
9ᗰᗩᗰᗩ 🌻mladamama034
10prostmoderen 🥀magnetolicious4