TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Згодниот @zgodniot_
#reach: 51530   ( 636th )
#followers: 152   ( 15916th )
#1
Ти ја сакам душата најубава!
8ReTweets33Favorites·Details
#2
Цел живот само се жалите, како не сте успеале ради дис ор дат, дај малце мрднете со гзот.
Се успева, само кој сака.
9ReTweets22Favorites·Details
#3
Би го поминал пола свет, ма и цел, за само една твоја прегратка, да знам дека сум жив.
7ReTweets25Favorites·Details
#4
Во морето од фејкови, ќе ви се појави некоја искрена личност, на сцена ќе стапат дилемите.
И така.
7ReTweets22Favorites·Details
#5
Дојди ми, на книга. https://t.co/6BHvS9vWic
7ReTweets21Favorites·Details
#6
Да се заљубиш во нејзините маани, да ја сакаш каква што е. Љубов, вистинска.
8ReTweets17Favorites·Details
#7
Љубов, совршена, коа ќе се посветиш на една личност максимално. Се друго, во обид.
8ReTweets17Favorites·Details
#8
#ОнаКога ќе ти се наместат сите коцки у животот, па немаш шо да се пожалиш ни на тл.
7ReTweets19Favorites·Details
#9
Те сонувам, и со отворени очи,
а во сонот, успевам и да те гушнам.
6ReTweets21Favorites·Details
#10
Од шо си чувате резерви од личности за секој случај, си ја пропуштате вистинската, после да не плачете зашо сами.
6ReTweets10Favorites·Details
#11
Федерер празни места, па сите други. Дели лекции по тенис!

GOAT #RogerFederer
3ReTweets11Favorites·Details
#12
Стилот, или го имаш или го немаш.
2ReTweets12Favorites·Details
#13
Од пропорции, најбитно нивото на интелект, јер џабе силиконите.
3ReTweets9Favorites·Details
#14
Најголем порок ми е љубовта. Единствен. Најобожуван.
3ReTweets8Favorites·Details
#15
Среда, убава, како тебе.

https://t.co/JwOWmDnoTi
3ReTweets7Favorites·Details
#16
Ќе фалиш секогаш. Ти.
2ReTweets9Favorites·Details
#17
“Sometimes when you're looking for an answer, you search everywhere else before you take a look at what's right in front of you.” #добраноќ
3ReTweets5Favorites·Details
#18
Кои убавини од живот мме. #најсреќентвит
3ReTweets5Favorites·Details
#19
Каков ми е потписот, не верувам дека некој има боље :)
3ReTweets5Favorites·Details
#20
Сакав твоја да е таа совршена љубов.
1ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Xeniamitrova454
2Василица Прекраснаmiamiusa914
3Плавоокаsweety_eyes_9
4TuTuTulipl0remipsum_7
5НаЖанеСреднатаdanesumklishe7
6❃ Altan ❃dzundzul6
7Зеленоокаbozicalepote5
8🌻 Unalome 🌻i4_nemiegajle4
9Близнакbliznaci1234
10Патлак илити пиштолposlediknapik3