TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

смотан @zijanchoek
#reach: 30935   ( 973rd )
#followers: 309   ( 11806th )
🌟favorite destination lately 🌟 https://t.co/baWvudqUIh
2ReTweets19Favorites·Details
таткомак ко ќе види дека на стари години ќе треба да се враќа назад https://t.co/FdG9yXlCt8
1ReTweets6Favorites·Details
не можи да си за ОРГАНИЗАЦИЈАТА и да си против абортус, буквално право на абортус е право на СЛОБОДА, неможи за туѓо тело и време друг да ти одлучва
0ReTweets4Favorites·Details
2pac Šakurić - Hercegovina love feat Dr Hamza https://t.co/EWtQ3B8N7x
1ReTweets1Favorites·Details
ЌЕ МЕСАМ https://t.co/xSB7fUHu90
1ReTweets1Favorites·Details
*барам ценење време* https://t.co/INKZtAKrS7
0ReTweets3Favorites·Details
гризени прсти ми се EEEEWWWWWWWWWWWWWWWW
0ReTweets3Favorites·Details
ми се мези со некој шо често вика “сфаќаш”
0ReTweets5Favorites·Details
slow lorises are cute as fuck https://t.co/MxMIDYtPCF
0ReTweets5Favorites·Details
колку треба ретардиран да си организацијата да ја восприемаш како конзервативна
0ReTweets2Favorites·Details
како можи да се бориш за телото на некој ти да одлучваш, гомна дволични
0ReTweets2Favorites·Details
фино е ова, одбирање селективно теми на кои шо реплицираш
0ReTweets2Favorites·Details
ЗАМИСЛИ МУЗИКА ДА ТИ СМЕТА
0ReTweets2Favorites·Details
каков смотанатор хахахахахах го чекам сат време за да ме земи за да сфативме дека маратон има и неможи да дојд ХАХАХАХАХ
0ReTweets2Favorites·Details
бајкав 5 км плус дур ме галеше сонцето и се осеќам како вистинско дете на сонцето 🥰🥰🥰🥰
0ReTweets2Favorites·Details
АУ АМА СЕ ОСЕЌАМ ДОБРО АТМ
0ReTweets2Favorites·Details
S in Sunday stays for simping https://t.co/FpsdrF0gnD
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1little starstarlittle3413
2снорлаксsnorlaksmkd2
3Honeyall_illusions2
4напаст. 🦇cinnamongiraffe2
5BBbeelyanas2
6логотворецchackalitza1
7bankrotirana1
8fanny the twatfannythetwat1
9Cosmic Glue🌠jasnamishevska1