TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Golden.B @zlatarkata
#reach: 77281   ( 149th )
#followers: 1136   ( 3873rd )
Болит сликава 😔 https://t.co/cv4W8L65Ml
35ReTweets180Favorites·Details
Ич не сакам, луѓе нон стоп шо се презеваат, успани, ненаспани, преку цел ден, абе возрасни сме да му ебам мајката шо прајте цела вечер, а знајте на работа сте од сабајле, иритантно е.
35ReTweets78Favorites·Details
Еден Болетус од под костен 😁 https://t.co/QB4MhXI9wx
15ReTweets194Favorites·Details
Зошто, ама зошто?! https://t.co/c15daAjgGz
16ReTweets168Favorites·Details
Есен во Ресен 🧡 https://t.co/Rh6bOdAkOa
12ReTweets200Favorites·Details
Lactarius deliciosus - Рујница https://t.co/hgOe1YF8Qz
12ReTweets122Favorites·Details
17ReTweets78Favorites·Details
Баба Планина 💚 https://t.co/DLLUNFAtp3
15ReTweets91Favorites·Details
Син ми станвит од спиење...Мама можит уште два саати да одморам, па да пишам домашна?
* А немаме ништо црногорско во нас, се чудам од шо ќе одмарат.🙄
5ReTweets94Favorites·Details
Некој да не оди на утакмицата утре Македонија со Германија а имат карти и сакат да ги продајт?!
10ReTweets7Favorites·Details
12ReTweets64Favorites·Details
Светите маченички Вера, Надеж, Љубов и мајка им Софија.

За многу години да ни е! https://t.co/mC23qPIdrI
7ReTweets74Favorites·Details
Немат поубо нешто од тиква печена
7ReTweets73Favorites·Details
Некој таен обожавател за ваков дејт? 🙄 https://t.co/4IFjh2RvIF
6ReTweets64Favorites·Details
5ReTweets43Favorites·Details
Иначеее гнојој едни, така си ги остајвте училниците кај шо се гласаше, децата сами си ги бришеле столчињата и масите, заборајвте и Ковид и се, абее...
6ReTweets37Favorites·Details
Малце е срамота да се јавуват чоек само ко ќе му требит нешто, ама ај како било.
5ReTweets28Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Жилеbatozile13
2Makedončišteshopkarishte12
3Комшијаplaviochi11
4СамоМојаsamomoja031111
5ickurdaneteboli9
6ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫dd_strange_8
7Zelengorazelengora006
8Чесната Куртизанаmitkohondrija6
9barifloyd5
10ᴅʀᴜŽᴇᴠꜱᴋɪrmcfmk4