TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЧеститиЦаре @zlateb
#reach: 4574   ( 1960rd )
#followers: 1744   ( 2446th )
Дечки ако му треба на некој графички картици нека ми пише. РТ ако може би било супер.
9ReTweets3Favorites·Details
Кога го имаш ова у комшии не треба за ништо да се секираш https://t.co/kl1wFlIW6M
1ReTweets36Favorites·Details
@egodollaric Педери стоп или?
0ReTweets4Favorites·Details
@urb_ana7 Нели си урбана ма???
0ReTweets3Favorites·Details
Кај мене нема блек фрајдеј, колку пари материјал толку работна рака, ако ти одговара ок, ако не барај си друг.
0ReTweets2Favorites·Details
Спаваш ли мирно Мила Шила Спорт лајф и Моцарт???хахааааааааа https://t.co/8K7nuw8wZZ
0ReTweets2Favorites·Details
@Wild_Woman_5 Сектор-Епицентар
0ReTweets2Favorites·Details
Колку е точно воа https://t.co/nbHKimWTOg
0ReTweets2Favorites·Details
@DimeS10cent Градежна лимарија и браварија
0ReTweets1Favorites·Details
@DimeS10cent Столарите 15% имаат на материјалот попуст, и 40% вкупно 55%
Иначе сега не земам токлку пошто мн се качи материјалот.
0ReTweets1Favorites·Details
@Sreknalisiti За колку го уплати бро?
0ReTweets1Favorites·Details
@atenttion_whore Друже рипна лексанот 50%
0ReTweets1Favorites·Details
@Shkottt Јове затоа напушти
0ReTweets1Favorites·Details
@EmmaCvetche Tisi ova?
0ReTweets1Favorites·Details
@marsedonec 😢😢😢
0ReTweets1Favorites·Details
Вечер ќе биде партали во минус еден, штета што нема да можам да одам.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Професор Др. Цветковиќtome_corner2
2Синеcorner_432
3Dime (5,49719 ден.)dimes10cent2
4ДиДиvorrennn2
5УрбАНАurb_ana71
6Tom is Love ❼egodollaric1
7Shtevalj Kangalo Jr. 🤫sreknalisiti1
8🎰👊Докторот👊🎰atenttion_whore1
9Æртистотshkottt1
10Eмка Кремкаemmacvetche1