TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бажовски @zstaka
#reach: 69834   ( 235th )
#followers: 3303   ( 1193rd )
Утрово во приватна 23ка. Уште има добрина во некои луѓе ❤️❤️ https://t.co/DXXd3IwqVA
53ReTweets458Favorites·Details
Понекогаш мирот и независноста почнуваат вака https://t.co/E6wB5BhVRp
29ReTweets158Favorites·Details
Девојки толку е тешко? https://t.co/Hg9iKqod2o
8ReTweets107Favorites·Details
Денес во Стокомак. Има уште добрина во некои луѓе ❤️ https://t.co/iGQr2okeaB
7ReTweets103Favorites·Details
Розите се црвени
Не пеглам без даска https://t.co/acPmdJfZH2
13ReTweets69Favorites·Details
МК твитер денес https://t.co/btX7asQ4Mx
8ReTweets60Favorites·Details
Имам 27 години, еден факултет едвај го завршив со врски и мито, моментално скролам на тл, имам возачка дозвола и зборвам македонски. Зборот ми е би вденил сега еден ројал бургер ама касно е и ќе ме искинат киселини. https://t.co/CmhUcYLuVw
7ReTweets45Favorites·Details
Демек некој ќе ти речит бравос ак ослабиш. Земи таму гнети салама и мајонез во 11 навечер.
6ReTweets42Favorites·Details
Ајде да помогнеме другар ( јас ) бара девојка за озбилно:
- убава
- да нема брада

Пријава во коментар 👇👇👇
6ReTweets29Favorites·Details
Спремна си утре за гласање? хехехехех

Мала шала🤣🤣🤣🤣.

Иначе како си ми ти?
5ReTweets28Favorites·Details
Ова можевме да сме ние, ама ти ме игнорираш https://t.co/YXx3iFMon9
7ReTweets22Favorites·Details
Реално сега ако ги прифаќаме стриите, треба и малите куриња да се прифатат.
6ReTweets22Favorites·Details
Временцево е само за лапање на клупи во парк.
5ReTweets21Favorites·Details
Не е уметност и слобода на говор ако повикувам да се колат сите педери. Исто не е уметност и слобода на говор сликање полугол во нечиј храм. Научете се да ги почитувате изборите и верувањата на другите, не бидете дебили.
Reapect is a two-way street, peace out ✌️
5ReTweets16Favorites·Details
дај лична карта https://t.co/SC9SI04rsg
4ReTweets17Favorites·Details
Боже мој шо гледам https://t.co/OZC1LpkTEU
0ReTweets27Favorites·Details
До 27-8 години ќе глумит даркерка, после то ќе почнит да носит шарена облека со цветни дезени.
4ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Vlado Kocani Gospodact_a__fool7
2Јагодица Бобицаjagotka126
3Леголасvajldy4
4Кили🏹acetalukas4
5Kokorarstallkerrka3
6Eмка Кремкаemmacvetche3
7Maryjanemonokontrast133
8Филоphillozoic2
9ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫dd_strange_2
10R O C K Yrockythechamp72