TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zver Onika @zveronikaaa
#reach: 1120   ( 1575th )
#followers: 416   ( 10044th )
Вера. Надеж. Љубов.
Именден на баба, а малку и мој.
Среќен празник.
1ReTweets3Favorites·Details
Утре ќе биде голем ден. Башка петок, башка крај на месец. Wish me luck!
0ReTweets3Favorites·Details
Годината е 2007. Си доаѓаш од школо, прва смена. Облакаш пижами, пушташ компјутер вака 👇, пушташ на ТВ MTV и уклучуваш месинџер и некоја рандом игрица.
Хакуна матата цел ден.
Ми фали тоа време. https://t.co/Npdc5gFDHv
0ReTweets6Favorites·Details
@minjica80 Ne vidim problem
0ReTweets2Favorites·Details
@LosoBebe Среќен нека и е 🥳
0ReTweets1Favorites·Details
Немам што да додадам. https://t.co/9eLbyCfulg
0ReTweets0Favorites·Details
@KlaraScholz Сакајте се ко до сега, не се форсирајте за ништо пошто така налага околината (читај бебе) и, book flights 😉
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Извесна Бренда klarascholz1
2Radoslav P. Galićlosobebe1