TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2010-04-05 - 2010-04-11

Торус израмни во пресметката со Фени

Кирилица - 10.04.2010

Скопскиот кошаркарски прволигаш Торус се покажа одново како многу незгоден за екипата на Фени Индустри, па вечерва ја израмни полуфиналната пресметка во серијата подобар во три ...

Торус несовладлив за Фени И.

А1

Продолжува трката во кошаркарскиот куп на Македонија

А1

ПЛЕЈ-ОФ: Торус израмни

Телма

Спорт - Вардар осигурување на чекор до финалето

Време

Алфа Н.Македонија Идивиди А1 Телма Алфа Сител Вечер Прес

22 поврзани вести »