TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2010-02-08 до 2010-02-14

Нов влажен бран со дожд и снег, најавува УХМР

Шпиц - 14.02.2010

Скопје, 14 февруари - Македонија од денеска се наоѓа под влијание на влажен и постуден бран кој ќе услови врнежи од дожд и снег на пониските, а само снег на повискоите места и ...

Нов влажен бран со дожд и снег, најавува УХМР

Сител

Потопло од вторник

Кирилица

Променливо облачно, попладне со врнежи од дожд и снег

Нетпрес

Нови врнежи попладнево

eReporter

Макфакс Алфа Сител Нетпрес eReporter Inpress Време Р.С.Европа

60 поврзани вести »