TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2010-02-22 - 2010-02-28

Нова снежна бура во САД

А1 - 27.02.2010

Повеќе од 700 илјади домаќинства, се без електрична енергија во североисточниот дел на САД, поради снежната бура и силните ветрови.

Нова снежна бура во САД

Канал5

Нова снежна бура во САД

Алсат-М

Нови снежни бури во САД

Телма

Нова снежна бура во САД

Алфа

Макфакс Сител А1 Дневник Канал5 Алсат-М Макфакс Алфа

25 поврзани вести »