TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2010-02-22 - 2010-02-28

Ѓорѓиоски нов стратег на Вардар

Дневник - 28.02.2010

Илчо Ѓорѓиоски од вчера е нов шеф на стручниот штаб на најтрофејниот фудбалски колектив, Вардар, а дојде на местото на досегашниот стручњак Ѓорѓи Тодоровски.

„Лавовите“ му донесоа пролетна радост на Вардар

Утрински

Вардар подобар од Милано

Алфа

Вардар го совлада Милано

А1

Вардар го совлада Милано

Алсат-М

Алсат-М 24Фудбал Макфакс Идивиди Утрински Време Н.Македонија Вест

17 поврзани вести »