TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-09-26 - 2011-10-02

Продолжи 10. седница на Собранието

Сител - 29.09.2011

Собранието на Република Македонија денеска ја продолжи десетата седница и притоа го донесе Законот за задолжување на РМ кај Банката за развој при Советот на Европа по Рамковниот договор за заем за ...

Продолжи 10. седница на Собранието

МРТ

Собранието продолжува со 10. седница

Курир

Седма седница на Собранието на Република Македонија

Inpress

ВМРО-ДПМНЕ „изгради“ закон без поддршка од ДУИ

Утрински

Inpress Курир МРТ МРТ Сител МРТ Inpress Алфа

17 поврзани вести »