TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2012-03-12 до 2012-03-18

Металург со „плус еден“ оди во Загреб

24 Вести - 18.03.2012

Нашиот ракометен шампион успеа да го совлада Загреб со 19:18 во првата средба од осминафиналето во Лигата на шампионите и да обезбеди минимална предност пред реваншот во Хрватска за шест дена.

Металург со „плус еден“ оди во Загреб

Оn.net

Металург минимално го победи Загреб

Оff.net

Металург со гол предност пред реваншот во Загреб

Вест

Момент за историја за Металург и мак-ракометот

Екипа

Екипа Екипа Екипа Екипа Екипа Екипа Екипа МКД

94 поврзани вести »