TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-04-02 - 2012-04-08

Влези си гаќо право од тераса!

Утрински - 07.04.2012

Огнен Јанески Изминатата недела едноставно не можев да си верувам на ушите и на очите кога видов дека на телевизиите ударни најави беа колку мултимилардерот Карлос Слим бил воодушевен од сармите, ...

Лекциите од Слим

Дневник

ФОТО: Запознајте го Ѕинго Слим

Press24

Слим: Меѓу првите на мапата на дигитален развој

Дневник

Карлос Слим посака пак да дојде во Македонија

Утрински

Утрински Окно Дневник Дневник Deutsche Welle Утрински Утрински МРТ

95 поврзани вести »

„Детонатор“ ја потресе и Македонска Каменица

Телма - 07.04.2012

Акцијата „Детонатор“ ја потресе и Македонска Каменица. Специјалните полициски сили во синоќешната акција успеале да пронајдат 60 нелегални покер апарати, од кои сопствениците на црно заработувале ...

Источна Македонија - Лас Вегас

Sky

Запленети уште 318 покер апарати

Телма

Детонатор ја тресе и полициската станица во Кочани!

Канал5

Продолжува „Детонаторот“ во Кочани

Inpress

Сител Курир Нетпрес МКД МРТ Р.С.Европа +инфо Курир

67 поврзани вести »