TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2012-01-09 до 2012-01-15

Пандев чини 6,5 милиони евра

Екипа - 15.01.2012

Извонредниот старт на Горан Пандев во новата 2012 година ги натера челниците на Наполи уште сега да почнат преговори за целосно да го откупат договорот на македонскиот ас со тимот на Интер.

Пандев чини 6,5 милиони евра

Вечер

Пандев и Кавани за спас на Наполи

Утрински

Пандев се враќа на голема врата

Дневник

Видео: Ја помина ли топката гол линијата по шутот на Пандев?

Спорт Денес

Н.Македонија 24 Вести 24Фудбал Оn.net VOX 24Фудбал Вест Екипа

77 поврзани вести »