TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2012-05-21 до 2012-05-27

Нема влада без СНС

А1 On - 27.05.2012

Лидерот на демократите Борис Тадиќ нема легитимитет да ја извршува премиерската функција и единствено тоа би требало да биде кандидат од партијата на Томислав Николиќ, рече Марко Чуриќ од СНС.

„Баксуз“ на Ана Николиќ

Backstage

Што мислите чија кариера започна вака?!

Mnogoo

И Николина Пишек гола!

Backstage

Партијата на Николиќ ја сака и владата

Алфа

Сител Вечер Вечер Р.С.Европа Утрински Дневник Сител МРТ

169 поврзани вести »

Времето денеска облачно со врнежи

Р.С.Европа - 27.05.2012

Времето во Македонија ќе биде променливо облачно, со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер околу пладне и во попладневните часови. На одделни места можна е и ретка појава на град.

Повторно дожд, грмежи и ветер

Алфа

Локален пороен дожд и грмежи

Sky

Повторно дожд, грмежи и ветер

Макфакс

Временска прогноза - Променливо облачно, со локален пороен дожд

Inpress

Телма А1 On Дневник Алфа Дневник +инфо +инфо Sky

61 поврзани вести »