TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2012-10-08 до 2012-10-14

УМС на УКИМ

Р.С.Европа - 13.10.2012

Ако Медо беше „поддржувач“ на политиките на ДПМНЕ, овие отидоа неколку чекори понапред, унапредија делачи на партиски флаери и лепачи на партиски плакати да станат претседатели на СПУКМ, пишува ...

Кирил Спировски е новиот претседател на СПУКМ

Скопје инфо

Кирил Спироски нов претседател на Студентскиот парламент

Телма

Кирил Спироски нов студентски лидер

МКД

Кирил Спироски и официјално нов студентски лидер

Утрински

Дневник Радио МОФ Факултети А1 On Факултети +инфо Сител МРТ

74 поврзани вести »