TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2012-11-05 до 2012-11-11

Сончев и убав ден

А1 On - 11.11.2012

Времето во Македонија ќе биде сончево и малку потопло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од јужен правец.

Магливо неделно утро

+инфо

Ладно утро и сончево попладне

Сител

Не очекува прекрасен есенски ден

Либертас

Ладни утро и сончево попладне

Sky

Press24 БезПардон Курир Нетпрес За Се Press24 Макфакс Inpress

79 поврзани вести »