TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2012-11-05 до 2012-11-11

СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ се скараа за Коневски

Р.С.Европа - 11.11.2012

Опозициската СДСМ денеска соопшти дека изјавата на градоначалникот Ивица Коневски во интервју за РСЕ дека нема да се канидира за градоначалник на Скопје значи само страв од соочување со нивниот ...

СДСМ: Се исплашивте од Јани Макрадули!

А1 On

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ манипулира зашто знае дека Макрадули ќе биде поразен

А1 On

СДСМ: Се исплашивте од Јани Макрадули!

+инфо

СДСМ: Дали Ивица Коневски се исплаши од Јани Макрадули?

Либертас

МРТ МРТ Press24 Press24 Sky Курир Курир Sky

24 поврзани вести »