TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-02-20 - 2012-02-26

Мурињо обвинет за хомофобија

Утрински - 24.02.2012

Португалецот според Европската спортска федерација на хомосексуалците и лезбејките, ја навредил таа популација со зборот кој бил наменет за судиите пред мечот меѓу Реал и ЦСКА - педери Португалскиот ...

Мурињо до судиите: Вие сте пе***и!

Курир

Кака се скара со Мурињо

Екипа

Мурињо им ’слета’ на волеј на хомосексуалците!

Спортски

Мурињо им ’слета’ на волеј на хомосексуалците!

Таратур

24Фудбал +инфо Вечер Прес Спортски 24Фудбал Спортски Таратур Екипа

24 поврзани вести »

Силен земјотрес регистриран во Сибир

24 Вести - 26.02.2012

Земјотрес со магнитуда од 6.8 степени според Рихтеровата скала е регистриран утринава во Сибир, пренесоа американските медиуми, повикувајќи се на Геофизичкиот институт на САД.

Силeн земјотрес во Сибир

+инфо

Силeн земјотрес регистриран во Сибир

Сител

Силeн земјотрес регистриран во Сибир

МРТ

Силeн земјотрес регистриран во Сибир

Press24

Макфакс Inpress Курир Р.С.Европа Sky Sky Вечер Прес Н.Македонија

23 поврзани вести »