TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-06-10 - 2013-06-16

Конечно сонце

+инфо - 15.06.2013

Времето во Македонија денеска ќе биде претежно сончевСоо со локална облачност и топло. Ќе дува умерен северен и северозападен ветер, а во западните предели ќе дува умерен североисточен ветер.

Денес и утре многу топло, во вторник услови за град

Скопје инфо

Сабота – сончево и топло

Канал5

Променливо облачно со услови за краткотраен дожд

Алфа

Македонија конечно ја огреа сонце

Press24

Макфакс Факултети +инфо +инфо Курир Нетпрес Sky МК News

125 поврзани вести »