TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2013-01-14 до 2013-01-20

Шундовски: Немавме време за подготовка за Германија

24 Вести - 20.01.2013

На прес-конференцијата по денешниот дуел со Германија, селекторот на македонската машка ракометна репрезентација Звонко Шундовски како една од причините за поразот го наведе недоволното време за ...

Шундовски: Заморот го стори своето

Оn.net

Шундовски: Вчерашниот ден остави трага

Екипа

Мајнов: Дали Шундовски ќе преземе одговорност?!

Екипа

Избиравме, избиравме и на крајот – избравме лошо!

МКД

МКД БркајРабота А1 On СуперСпорт Здраво +инфо Локално Сител

134 поврзани вести »