TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-07-22 - 2013-07-28

Пипан дебитираше со пораз

24 Вести - 28.07.2013

Алеш Пипан стартуваше со пораз на првиот натпревар како селектор на македонската кошаркарска репрезентација. На првиот контролен дуел од подготовките за претстојното Европско првенство, синоќа во ...

Пипан дебитираше со пораз од Украина

Утрински

Пипан со пораз дебитираше на клупата од кошаркарската репрезентација

Телма

РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА: Пораз во дебито на Пипан

Телеграф

Подготовките стартуваа со пораз од Украина

Оn.net

А1 On Нетпрес Алфа МКД Дерби Екипа Дерби Република

66 поврзани вести »

„Плашица пиво фест“ на плажата Немо во Охрид

Н.Македонија - 27.07.2013

„Пиво фест Плашица" е тридневна летна забава со многу пиво и плашици која ќе се одржува од 2 до 4 август на познатата плажа „Немо“ во Охрид.Покрај внимателно одбраната музика и прекрасната плажа, ...

„Плашица 2013“ пиво фест во Охрид

Таратур

Плашица пиво фест Охрид

Канал 77

Пиво-фест во Охрид

Н.Македонија

Плашица пиво фест Охрид

Макфакс

Точка А1 On Нова ТВ +инфо Sky Kumanovo News Република Бриф

38 поврзани вести »