TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2013-09-09 до 2013-09-15

ФОТО: Нимиц дојде со грчко „не“

Утрински - 14.09.2013

Вечерва тој ќе има средба со претседателот Иванов, а главните разговори ќе се случат утре на средба со премиерот Груевски и шефот на дипломатијата, Попоски Медијаторот на ОН, Метју Нимиц, дојде ...

Нимиц ги продолжува разговорите во Скопје

Deutsche Welle

Нимиц на средби со Груевски и Попоски

24 Вести

Во тек средба Груевски - Нимиц

Нова ТВ

Нимиц еден час разговараше со министерот Попоски

МКД

Капитал Кајгана Алфа А1 On +инфо Локално Кирилица Либертас

44 поврзани вести »