TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-11-18 - 2013-11-24

Роналдо потврди: Повредата не е сериозна

Хитпортал - 24.11.2013

Н авивачите на Реал синоќа имаа сериозни грижи поради тоа што на дуелот против Алмерија, Кристијано Роналдо го напушти теренот поради повреда. Сепак, добрите вести ги пренесе самиот Роналдо.

Роналдо не е тешко повреден

СуперСпорт

Мората: И Роналдо е само човек

СуперСпорт

Примера - Реал убедлив, се повреди Роналдо

Inpress

Роналдо не е потешко повреден

Inpress

Спортклуб СуперСпорт Спортклуб Спортклуб Екипа Екипа Хитпортал Курир

160 поврзани вести »