TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-02-18 - 2013-02-24

Десетици илјади демонстрираа во Шпанија

24 Вести - 24.02.2013

Повеќе десетици илјади демонстранти излегоа на улиците на шпанските градови во знак на протест против економската политика, политичката корупција, строгите мерки за штедење и приватизацијата на ...

Шпанците на улица

Канал5

Продолжуваат протестите во Бугарија против скапотијата и корупцијата

Телма

Кои се вистинските Македонци за Бугарија?

Канал5

Во Мадрид повредени 45 луѓе

Алфа

Курир Нова ТВ Кајгана Press24 А1 On А1 On Алфа Inpress

130 поврзани вести »