TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-02-18 - 2013-02-24

ФОТО: Ријана не го вади џоинтот од уста

Курир - 24.02.2013

Пејачката Ријана постојано објавува фотографии на кои пушти џоинт. Љубовта кон марихуаната, веќе некое време Ријана не ја крие, па така и за роденденот добила роденденска торта со листови марихуана.

Ријана не може да се одвои од џоинтот! (ФОТО)

+инфо

ФОТО: Ријана со фотографија на која пуши џоинт

Либертас

Ријана не го вади џоинтот од уста

Хитпортал

ВИДЕО: Ријана и Кејт Мос во провокативно издание

А1 On

Канал5 Утрински Црнобело Курир +инфо Кирилица Press24 Сител

72 поврзани вести »