TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2013-02-18 - 2013-02-24

Без струја улици во три општини

Утрински - 24.02.2013

Денеска делови од Карпош, Ѓорче Петров и Чучер-Сандево нема да имаат струја. Во периодот од 9 до 15 часот без електрична енергија ќе бидат корисниците од улицата „Никола Русински“ број 3, ...

Неизвесно е дали потоплата зима ќе донесе поевтина струја

Утрински

Неколку скопски населби утре ќе преживуваат без струја

Press24

Еве кои скопски улици утре ќе бидат без струја

+инфо

Утре Општина Центар без струја

Бриф

Макфакс Канал 77 Дневник Дневник +инфо Sky Бриф Вест

35 поврзани вести »