TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2014-03-24 до 2014-03-30

Времето денеска: сончево со слаб ветер и температура до 19 степени

24 Вести - 30.03.2014

Времето ќе биде сончево со мала доумерена облачност.Ќе дува слаб југоисточен ветер. Во Македонија времето ќе биде сончево со мала доумерена облачност и со температури од 11 до 19 степени Во Скопје ќе ...

Сончево со умерена облачност

Канал5

Денес сончево со температура до 19 степени

Либертас

Денеска сончево со температура до 19 степени

Телеграф

Сончев ден со темепература до 18 степени

Вистина.мк

Нетпрес Press24 Sky Maxim Вечер За Се Република OhridNews

137 поврзани вести »