TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-06-09 - 2014-06-15

Данкан не знае дали ќе продолжи да игра кошарка

СуперСпорт - 15.06.2014

Сеуште не е познато дали искусниот американски центар Тим Данкан ќе продолжи со играњето кошарка или ќе се повлече на крајот од сезоната. Екипата на Сан Антонио ја дели една победа од петта титула во ...

Поповиќ: Мораме да бидеме внимателни

СуперСпорт

Тим Данкан не размислува за пензија

Алфа

Данкан до 24 јуни ќе реши дали ќе се пензионира

Алфа

Сан Антонио на една победа до титулата во НБА лигата

24 Вести

Утрински Телма Спортски Таратур Сител Сител Макфакс Спортклуб

112 поврзани вести »

Во Куманово утре ќе се врши авиозапрашување против комарци

Канал5 - 15.06.2014

На подрачјето на град Куманово утре ќе се изврши авиозапрашување против комарци. Авионското прскање ќе се спроведе во раните утрински часови. - Ако временските услови не го дозволуваат прскањето, ...

Во Дојран утре ќе се прска против комарци

Канал5

Утре во Дојран ќе се прска против комарци

Курир

Во Дојран утре прскање против комарци

Press24

Во Куманово утре ќе се врши авиозапрашување против комарци

А1 On

Република Република Lider Lider +инфо Press24 Нетпрес Вечер Прес

68 поврзани вести »