TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-06-09 - 2014-06-15

Мартич и МЗТ Скопје се разделија

Дневник - 10.06.2014

Словенецот Зоран Мартич и МЗТ Скопје Аеродром ја прекинаа соработката, објави македонскиот шампион на својот фејсбук-профил. - МЗТ наскоро ќе добие нов тренер, Зоран Мартич го напушти македонскиот ...

„Штрковите“ до петок ќе добијат нов тренер

Н.Македонија

Мартич и МЗТ Скопје Аеродром се разделија

24 Вести

Мартич го напушти кормилото на МЗТ Скопје

Канал5

Мартич и МЗТ се разделија

Утрински

+инфо Хитпортал Кајгана Кајгана Курир SportMedia Екипа Оn.net

40 поврзани вести »