TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-09-29 - 2014-10-05

Кои неработни денови ни остануваат до крајот на годината?

Скопје инфо - 05.10.2014

Ова се сите неработни денови до крајот на годинава: 11 октомври (сабота), Ден на народното востание 23 октомври (четврток), Ден на Македонската Револуционерна Борба 08 декември (понеделник), “Св.

Муслиманите слават Курбан Бајрам

Алсат-М

Денеска се слави курбан бајрам

Телма

Муслиманите слават Курбан Бајрам

Канал5

Муслиманите слават Курбан Бајрам

24 Вести

Deutsche Welle Нетпрес Кајгана Алфа Курир МРТ Нетпрес Курир

106 поврзани вести »