TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2014-10-27 - 2014-11-02

Сити го доби дербито во Манчестер

Утрински - 02.11.2014

Големото градско дерби во Манчестер го доби актуелниот шампион Сити совладувајќи го Јунајтед со 1:0. На средбата од 10. коло во англиската фудбалска Премиер лига, одиграна попладнево на стадионот ...

Дербито на Манчестер го доби Сити

Канал5

Агуеро го реши дербито на Манчестер

Сител

Агуеро го реши манчестерското дерби

Кајгана

Сити и Пелегрини размислуваат за Џерард

Дерби

Екипа Оn.net Телеграф А1 On Макфакс СуперСпорт Дерби МКД

124 поврзани вести »